Petek temizleme eğitimi başladı

 

petek temizleme eğitimi (2)Petek temizlik eğitimi başladı. Artık kombi ve doğalgaz kullanıcıları kendi peteklerini kendileri temizleyecek. Uygulamalı olarak kombi kullanıcılarının evlerinde yapılmakta olan petek temizlik eğitimi ile her sene petek temizleme için yüksek bedeller ödemeyeceksiniz.

Peteklerinize uygulayacağımız petek temizleği sistemi ve daha sonra alacağınız teknik destek ile çok kolay bir şekilde kalorifer petekleriniz temizlenecek. Yüksek servis ücretleri ve kombi bakım ücretlerini yüksek oranda düşüreceksiniz. Bizden alacağınız petek temizleme eğitimi ile sadece peteklerinizin değil kombinizinde bakımını yapabiliyor duruma geleceksiniz.

Uzun süredir yaptığımız kombi tamir eğitimlerimize, petek temizleme eğitimi dahil ettik. Kombi kullanıcılarından gelen yoğun talepler nedeni ile düzenlediğimiz petek temizleme eğitimi için hemen kayıt yaptrın.

Tesisat yıkama ve kalorifer temizleme işlemlerini mutlaka her sene yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımından çok daha önemli olan kalorifer tesisat temizlik işlemi doğalgaz faturalarınızı ciddi oaranda düşüreceği gibi ısınmanızıda sağlayarak konfor yaşamanıza neden olacak. Peteklerinizin temizliğe ihtiyacı olup olmadığınız anlamanız için basit bir işlem yapmanız yeterli. Peteklerinizin alt kısımları soğuk ise mutlaka petek temizliği yapılması gerekmektedir. Tabii  sadece petek temizliği yeterli olmayabilir, her kalorifer  tesisat ve petek yıkama işlemi ile beraber kombi filtresinin temizlenmesi gerekmektedir. Petek yıkama işlemi yapılsa bile kombi filtresi temizlenmez ise kalorifer tesisatınız temizlenmemiş gibi bir petekleriniz tepki gösterir.

Comments are Closed