Etiket: kombi parçaları

 

Kombi yedek parça en ucuz nerede

kombi yedek parça

Kombiniz arıza yaptı ve kombi yedek parça değişi mi? mi gerekti. Kombi yedek parçaları en uygun alabileceğiniz bir yer arıyorsunuz ve fiyatlar yüksek mi? Orjinal kombi parça alacağınız yerler hakkında kısa bilgi aktarmak istiyorum. Kombi yedek parça fiyatları , kombi parça toptancıları ve parakende satış hakkında yadımcı olmaya çalışacağım.

Uzun zamandır kombi servis hizmeti verdiğim için Türkye’nin her noktasında satılan kombi parçacılarını tanıyorum. 2006 yılının sonlarına doğru ilk kombi parçaları özel servislere satılmak amacı ile Karaköy, Necatibey Caddesinde açıldı. O zamanlar bende kombi özel servisi olarak İstanbul’un her semtine servis hizmeti veriyordum. Çok fazla parça ihtiyacı duyuyordum. Bu nedenle kombi müşterilerine gittiğim zaman problemin aynı gün çözülmesini istediğim için her marka kombinin yedek parçasını yanımda yani aracımda taşırdım. Bir çok kombi yedek parça satan firmadan malzeme aldım ve kıyasladım.

Kombi parçaları bir kaç tane ithalatçı firma tarafından yurt dışından  getirildiği gibi ülkemizde de üretilmektedir ve siz kombi parçalarını nereden alırsanız alın hepsi aynı kalitededir. Bunun için siz en iyisi en uygun fiyata ve ucuz bulduğunuz kombi parçalarından alın. En ucuz kombi parçaları nerede satıyor diye merak ediyorsanız bana ulaşabilirsiniz.

Kombi yedek parçalarını satan firmaların yaptığı uygunduz bir satış şekli var , kombi servislerine yedek parçayı sattıkları fiyattan kombi kullanıcılarına aynı fiyata satıyorlar. Kombi kullanıcısıda kombi servisini eliyor kendisi kombiyi tamir  etmek istiyor. Gaz yakıcı cihazların parçalarını değiştirmek risk oluşturmaktadır. Evinizdeki beyaz eşyaları tamir etmeye benzemez.

google.com.tr ‘a kombi yedek parça yazarsanız yedek parçaları parakende ve toptan satan hatta ithaatcılarına dahi ulaşabilirsiniz. Bana sorarsanız siz  yine kombi servis teknisyeninden destek alın. Yine de siz değiştirmek isterseniz nasıl parça değiştireceğinizle alakalı size yardımcı olmaya çalışabilirim. Kombi yedek parçaları ülkemizde Ankara, İstanbul, Bursa gibi büyükşehirlerde satılmakta. Diğer illerde yedek parça ihtiyacı bu illerden karşılanıyor ve fiyatlar tabii ki mesafeden dolayı kargo ücretleri eklendiğinden daha yüksek. Bu müşteri için olumsuz bir durum oluşturuyor. Bu durumda diğer illerimiz için ihtiyaç duyulan parçaları bizden kargo ile en uygun fiyatlarla isteyebilirsiniz.